niebianska przepowiednia film cda lektor

Jako gatunek ludzki stale się rozwijamy i ponownie odkrywamy to, co było przez lata przed nami zakryte (albo raczej czego nie chcieliśmy widzieć). Ludzkość budzi się ze snu, w jakim była pogrążona przez wieki.

Do napisania tego artykułu zainspirował mnie film ,,Niebiańska przepowiednia (The Celestine Prophecy)” z 2006 roku. Film ten niezwykle trafnie opisuje zmiany jakich doświadczamy żyjąc w tym stuleciu.Wszystko co było poruszane w tym filmie w mniejszym lub większym stopniu spotkało też mnie – bardzo wyraźnie widzę, że tak się właśnie dzieje. Czy i Ty doświadczasz tych zmian?

Oto 9 objawień według Niebiańskiej Przepowiedni: 

1. Odkrywamy ponownie, że żyjemy w głęboko tajemniczym świecie pełnym ,,zbiegów okoliczności” i synchronicznych spotkań, które wydają się nam przeznaczone.

2. W miarę jak będziemy się budzić z tej tajemnicy stworzymy zupełnie nowe spojrzenie na świat. Wszechświat na nowo stanie się źródłem energii i świętości.

3. Odkryjemy, że wszystko wokół nas składa się z Boskiej energii, którą zaczynamy widzieć i rozumieć.

4. Z tej perspektywy widzimy, że ludzie nigdy nie czuli się bezpiecznie i zawsze czuli się odłączeni od tego Źródła, a przez to próbowali odbierać sobie energię nawzajem się dominując. Ta walka jest przyczyną wszystkich ludzkich konfliktów.

5. Jedynym rozwiązaniem jest odnowienie własnej relacji z Boskością. Mistyczna relacja, która wypełnia nas nieskończoną energią i miłością poszerza naszą percepcję piękna i podnosi nad do świadomości Wyższego Ja.

6.  W tej świadomości możemy stworzyć nasz własny mechanizm kontroli i odkryć szczególną prawdę, misję do wykonania, która pomoże ludzkości wynieść się na nowy poziom rzeczywistości.

7.  Ta misja pozwoli nam odkryć wewnętrzną intuicję, która pokaże nam gdzie iść i co robić. Jeśli będziemy ją dobrze interpretować przyniesie nam cały ciąg zbiegów okoliczności, które pomogą nam w wykonaniu misji.

8. Kiedy już wielu z nas wejdzie w ten ewolucyjny pęd i będziemy ciągle oddawać energię Wyższym Ja ludzi, których spotykamy zbudujemy nową kulturę, w której nasze ciała będą ewoluować ku coraz wyższym poziomom energii i percepcji.

9. W ten sposób uczestniczymy w długiej wędrówce ewolucji, aż po ostateczny cel życia.