Przed nami trzecia edycja Festiwalu Kocham Cię, który odbędzie się w województwie opolskim (Gród Byczyna, który znajduje się w okolicy miejscowości Biskupice w województwie opolskim).


www.festiwal-kochamcie.com


Znany jest już pełny program, który dostępny jest pod linkiem (https://www.festiwal-kochamcie.com/program-2020/). Festiwal Kocham Cię i jego organizatorzy zadbali o to, aby każdy znalazł coś dla siebie.
.
Na pięciu żywiołowych przestrzeniach równorzędnie będą się odbywać liczne praktyki dla ciała i umysłu. Przy dźwiękach ciekawych instrumentów w rękach wielu artystów i muzyków, będzie można się dobrze pobawić i potańczyć lub zrelaksować.
.
Atrakcją festiwalu są dwa koncerty wieczorne, w tym koncert zespołu ShataQs oraz Black Drums Icon. Dla miłośników podróży z dźwiękiem, Niburu Project przygotowali codzienne sesje w „Chill Out Sound Temple” równorzędnie odbywać będzie się wiele interesujących praktyk, ćwiczeń, wykładów oraz koncertów.
.
Pojawi się tu wielu holistycznych terapeutów, dzięki którym można dowiedzieć się, jak pracować np. ze swoimi traumami czy emocjami.

BILETY: https://bilety.festiwal-kochamcie.com


źródło: www.facebook.com/festiwalkochamcie

Ponadto, czeka na Was wielu interesujących wystawców m.in. ze swoim rękodziełem, własnymi produktami ziołowymi, instrumentami. Będzie można u nich np. napić się  wysokiej jakości kakao, dowiedzieć się coś więcej o Rape czy spróbować produktów konopnych CBD.

Możecie się spodziewać również wielu inspiracji kulinarnych z dobrą energią: kuchnia i posiłki wegetariańskie, wegańskie oraz na surowo.
Wydarzenie jest przyjazne środowisku i bez alkoholu. Można zabrać ze sobą swojego pupila, jak również dołożyć swoją przysłowiową cegiełkę pomocy dla zwierząt.

Serdecznie zapraszamy!

szczegóły na facebookowej stronie wydarzenia

źródło: www.facebook.com/festiwalkochamcie