Źródło informacji i LINK DO ZRZUTKI na prawnika: https://zrzutka.pl/7yz2cs

___________________

,,Kochani Przyjaciele.

Wielu z Was ją znało, część słyszało, ale nie miało okazji jej poznać, a część zapewne myślało o tym by zagościć na Ceremonii, ale jeszcze nie dojrzało do tej decyzji.

Pewne jednak jest to, że kiedy się już ją poznało, trudno było uwolnić się od radości, optymizmu i miłości jaki rozsiewała wokół siebie. Jej dom – pełen ciepła, opiekuńczości i wysokich wibracji stał otworem dla Wszystkich, którzy potrzebowali ukojenia, rady, rozstania z własnym Ego czy też porzucenia piętna własnego umysłu.

Gosia pomagała wszystkim z otwartym sercem. Nasza ekspertka od medycyny roślin, jest wspaniałą terapeutką ludzkich dusz i cudowną Szamanką. Głęboko wierzyła w swoją misję i wypełniała ją z pełnym oddaniem sprawie. Była z nami w czasie tych pięknych procesów jak i tych trudnych.

Wspierała, rozmawiała, trzymała za rękę, towarzyszyła swym tańcem i śpiewem, ocierała mokre od potu czoło. Tak było. Do niedawna.

W końcówce lutego 2020 Gosia została aresztowana.

Postawiono jej zarzuty między innymi wprowadzania na rynek nowych substancji psychoaktywnych. Każdy kto choć trochę zna temat, wie jak absurdalne są te zarzuty. Niemniej jednak żyjemy w pewnym systemie i nie przeskoczymy barier –  przynajmniej na razie.

Tym razem to nasza Szamanka potrzebuje pomocy – przede wszystkim prawnej, a to są ogromne koszty jeśli ma mieć najlepszą obronę. Dodatkowo w grę wchodzi ściągnięcie z zagranicy ekspertów, którzy będą mogli podczas procesu wypowiedzieć się na temat terapeutycznych zastosowań substancji psychodelicznych.

Zależy nam na medialnym procesie, także dlatego, aby pomoc społeczeństwu zrozumieć czym w rzeczywistości są substancje psychodeliczne.

Jak tylko będziemy mieć dokumenty potwierdzające wydatkowane pieniądze będziemy je publikować na bieżąco w zbiórce. Niestety większość trzeba zapłacić z góry. Cześć kosztów zakładamy z własnych pieniędzy. Jednocześnie oświadczamy, że Organizatorzy zbiórki nie ponoszą żadnych korzyści z tytułu organizacji pomocy Gosi.

Dlatego też – Bracia i Siostry – bardzo prosimy Was o wsparcie.

Jednocześnie – raz jeszcze – deklarujemy że wszystkie środki które zbierzemy, a które nie zostaną wykorzystane na pomoc Gosi, zostaną przekazane na działalność fundacji zajmujących się badaniami nad substancjami psychodelicznymi. Po uzyskaniu zgody tych podmiotów opublikujemy jakie fundacje i stowarzyszenia mamy na myśli. Jesteśmy w trakcie rozmów z nimi.

Organizatorzy zbiórki – Przyjaciele Gosi”

Legalny susz CBD