zacmienie ksiezyca
Mimo, że pierwszy raz od dłuższego czasu przypomniał o sobie rezonans Schumanna którego wykres przez blisko 13 godzin zrobił się prawie biały, to ten wpis nie będzie poświęcony samemu rezonansowi. Jesteśmy obecnie w okresie w którym dzieje, i w najbliższym czasie będzie działo się jeszcze bardzo dużo… ale po kolei.

Jak kształtować swoją rzeczywistość? Dowiedz się na www.universeoflight.xyz 


Energie po nowiu i zaćmieniu księżyca 26.12.2019 

Zacznijmy od zaćmienia – minęły od niego już co prawda trzy dni, jednak ta energia będzie nam towarzyszyła jeszcze przez dobrych parę miesięcy.

Moment zaćmienia to moment, w którym na boczny tor schodzi ego a do głosu dzięki temu możesz dojść prawdziwy Ty (tzw. Wyższe Ja).

Była, i cały czas jest to możliwość zauważenia wszystkich nabytych wzorców i przekonań z którymi mogłeś zacząć się identyfikować, a którymi nie jesteś.

Sytuacje, zdarzenia, okoliczności – wszystko w Twoim życiu będzie Ci coraz wyraźniej pokazywało, że tu nie chodzi o iście na kompromisy, o zakładanie maski potulnej, grzecznej owieczki która podąża za stadkiem pozostałych owieczek bo tak wypada, bo ktoś tego od Ciebie oczekuje, bo nie chcesz, by komuś było przykro…

I chociaż otaczający Cię świat iluzji będzie stawał na głowie by utrzymać Cię w ryzach, byś dopasował się do starej rzeczywistości to jednak Twój wewnętrzny głos, Twoje wewnętrzne prowadzenie będzie stawało się coraz wyraźniejsze – nie jesteś tu po to, by rzeczywistość odtwarzać – jesteś zmianą, której ta rzeczywistość obecnie potrzebuje.

Być może nie do końca rozumiesz o czym mówię, jednak jeśli czytasz teraz ten tekst to wiedz, że w ciągu najbliższych miesiącach nie tylko zrozumiesz, ale także doświadczysz tego na własnej skórze.

Co przyniesie kolejne zaćmienie księżyca 10.01.2020

Idąc dalej – przed nami już 10 stycznia kolejne, tym razem częściowe zaćmienie Księżyca.

Tym razem warto będzie zwrócić uwagę na swoją podświadomość i zapisane w niej programy.

Tutaj najważniejsza informacja dla Ciebie to to, że podczas swojej podróży (nawet już tej bardziej lub mniej 'świadomej’ podróży) Twoja podświadomość cały czas poddawana jest programowaniu…

Zwróć więc uwagę na to, czy nie pozwalasz, by to, co ma służyć Ci jako narzędzie decydowało o Tobie i Twoim doświadczeniu.

Podświadomość jest cudownym narzędziem które używane zgodnie ze swoim przeznaczeniem wspiera Cię i pomaga, jednak kiedy pozwalasz, by to programy sterowały zamieniasz się w automat.

Jasne – odpowiednio zaprogramowana podświadomość to skarb – możesz zlecać jej różnego rodzaju zadania, możesz z niej korzystać, jednak całkowite zawierzanie siebie podświadomości odciąga Cię od tego o co tu naprawdę chodzi czyli od stanu czystego bycia.

Pamiętaj więc – konkretny program który służy Ci teraz za chwilę może okazać się już całkowicie nieaktualny.

Cały czas bądź więc uważny, cały czas zwracaj uwagę, czy sam sobie nie stwarzasz sufitu przez który później nie możesz się przebić posądzając o rzucanie Ci kłód pod nogi całą rzeczywistość. Nikt Ci tego nie robi. To Ty to sobie robisz. To cały czas Ty.

12 stycznia 2020 – koniunkcja Saturna i Plutona

Kolejne wydarzenie, i to chyba najbardziej spektakularne ze wszystkich będzie miało miejsce 12 stycznia.

Chodzi o koniunkcję Saturna i Plutona która co prawda zdarza się co 35 lat, jednak tak jak teraz, czyli w koziorożcu ich spotkanie ostatni raz miało miejsce dokładnie w 1518 roku.

Co się wtedy zadziało? Oszczędzę Ci googlowania. Był to okres m.in. początków reformacji (patrz Marcin Luter), czy też tzw. Tanecznej plagi.

Co nas czeka tym razem? To oczywiście zależy nie od samych planet a od nas jako uczestników tego zdarzenia oraz naszego poziomu świadomości.

Możemy się jednak spodziewać dużych zmian zarówno na skalę światową w obszarach związanych z polityką, ekonomią czy też rozwojem technologii.

Dla szukających sensacji i liczących na przełomowe zmiany mam jednak złą wiadomość – sama koniunkcja będzie jedynie punktem startowym dla ewentualnych zmian – w tej rzeczywistości wszystko jest procesem, jednak ten proces w najbliższych miesiącach zacznie nabierać coraz większego tempa.

Saturn to struktury, Pluton to transformacja – w największym skrócie możesz się spodziewać, że stare, skostniałe struktury zaczną się coraz bardziej sypać by zrobić miejsce Nowej Ziemi której podwaliny cały czas tworzy już teraz coraz więcej istot światła które obecne są wśród nas.

Oczywiście podobnych zmian możesz spodziewać się także w swoim codziennym życiu. Wraz z nowymi energiami odchodzić będzie wszystko to, co bazowane było na strachu czy potrzebie kontroli…

To jak rozegra się to w Twoim życiu zależy przede wszystkim od Ciebie, od Twojej wewnętrznej pracy, od poziomu wibracji na jakim jesteś. Im bardziej będziesz się zmianom opierać tym bardziej będziesz napotykać na swojej drodze cierpienie.

Nie piszę tego by Cię straszyć. Chcę jedynie byś miał świadomość tego, co będzie i co już teraz zaczyna się dziać.


Jak kształtować swoją rzeczywistość? Dowiedz się na www.universeoflight.xyz


Jak wykorzystać te energie do pracy nad sobą?

I na sam koniec najważniejsze czyli jak się w tym wszystkim odnaleźć. Wyobraź sobie grę 3D w której zakładasz na siebie kask i czujniki i wchodzisz do wirtualnej rzeczywistości.

Grasz i grasz i gdy za bardzo się w to granie wkręcisz możesz nawet zapomnieć, że to nie dzieje się na prawdę, że to tylko forma symulacji do której wszedłeś by się bawić.

Mogło Ci się zdarzyć zapomnieć o tym, że Ty jesteś czymś dużo więcej – w końcu przychodząc na Ziemię wszyscy przechodzimy przez tzw. kurtynę zapomnienia – o to tutaj chodzi.

Jaki sens miała by gra, gdybyś od razu miał do niej wszystkie kody, znałbyś wszystkie rozwiązania? Przyznasz chyba, że nie miało by to większego sensu.

Jednak razem z podnoszącą się częstotliwością całej rzeczywistości wszyscy przypominamy sobie o tym coraz bardziej. Jeśli chcesz proces przypominania przyspieszyć przestań dokarmiać postać którą sterujesz w grze (czyli potocznie mówiąc swoje ego) a zacznij karmić to czym jesteś (nieskończoność/wyższe ja/dusza).

I tu po raz tysięczny z uporem maniaka przypominam – Ty nie masz duszy, to Ty jesteś duszą. Ty masz ego…

Wiem, że Ziemia, że wszystko to co dzieje się wokół Ciebie wydaje się czasami być tak bardzo realne, że zaczynasz w to wierzyć.

Dzieje się tak dlatego, że przedkładasz to, co na zewnątrz ponad to, co jest w Twoim wnętrzu. Być może bardziej ufasz swoim zmysłom (czyli narzędziom do interpretacji otaczającego Cię kodu…). Pamiętaj jednak, że zmysły bardzo łatwo jest oszukać i dać się tym samym wkręcić w to, że to wszystko wokół Ciebie jest tak bardzo poważne.


’Kto patrzy na zewnątrz: śni. Kto patrzy do wewnątrz: budzi się.’ (Carl Jung).


Obudź się. Najwyższy czas.
Obudź się. Czeka na Ciebie cały Wszechświat.