wyzsze ja co to jest

Czym jest nasze Wyższe Ja?

To oświecony pierwiastek naszej Istoty, który funkcjonuje w innym niż ziemski wymiarze. Każdy z nas ma do niego dostęp i może w każdej chwili połączyć się ze swoją Mądrością i Boskością. Wyższe Ja to nic innego jak nasze własne Mistrzostwo. Praktykując świadome połączenie z Wyższym Ja jesteśmy w stanie podejmować lepsze dla siebie i bliźnich decyzje oraz uczymy się podążać w życiu ścieżką Miłości.

Jak połączyć się ze swoim Wyższym Ja?

Dr Marilyn C. Barrick
Dr Marilyn C. Barrick

 

Dr Marilyn C. Barrick, w swojej znakomitej książce ,,Święta psychologia miłości”, opisuje 7 kroków, za pomocą których każdy może w łatwy sposób otworzyć się na prowadzenie swojej Duszy.

Aby poszukać mądrej i kochającej rady swojego Wyższego Ja w naszym sercu, wypróbuj poniższą metodę.

 

 

  1. Tchnij modlitwę błagalną lub po prostu intencję do swojego Wyższego Ja i skup uwagę na biciu swojego fizycznego serca. Może być pomocne, aby umieścić dłoń na piersi, lekko na lewo od środka, aż poczujesz delikatne bicie serca.

  2. Kontynuuj zwracanie uwagi na bicie swojego serca, gdy poszerzasz swoją świadomość włączając swój oddech. Wyobrażaj sobie, że Twój oddech przepływa przez Twoje serce, gdy robisz wdechy i wydechy.

  3. Gdy kontynuujesz zwracanie uwagi na bicie swojego serca i oddech przepływający przez Twoje serce, przypomnij sobie piękną chwilę lub podnoszące na duchu doświadczenie, które sprawiło, że poczułeś wdzięczność i lekkość. Przywołaj stan bycia zainspirowanym, radosnym, pełnym uniesienia. Możesz także wyobrazić sobie złote światło, które łączy się z Twoją aurą i Twoim ciałem i wypełnia Cię tymi jakościami.

  4. Delektuj się tym uczuciem i kontynuuj zwracanie uwagi na rytm bicia Twojego serca i przepływ oddechu. Pozostań w tym medytacyjnym doświadczeniu kilka chwil.

  5. Teraz poproś swoje umiłowane Wyższe Ja o mądrość i prowadzenie. Zadaj proste pytanie ,,Co powinienem teraz zrobić?” ,,Jakie jest najlepsze rozwiązanie?”.

  6. Słuchaj uważnie płynących wskazówek. Mogą to być słowa, obrazy lub odczucia. Zaufaj swojej intuicji. Wiadomość jest często krótka, prosta, przyjemna i przynosi ulgę.

  7. Podziękuj swojemu Wyższemu Ja za wsparcie i poproś o pozostanie w tym połączeniu przez resztę dnia.

Im częściej praktykujesz ten stan, tym staje się on dla Ciebie coraz bardziej naturalny, a Ty zaczynasz dostrzegać cudowne zmiany w swoim życiu.

Dr Marilyn C. Barrick psychologia milosci

 

 

 

Tekst w oparciu o fragment książki Dr Marilyn C. Barrick, ,,Święta psychologia miłości” wzbogacony o własne doświadczenia.

 

 

 

close

Już nas opuszczasz? Pobierz BEZPŁATNĄ medytację!

Zapisz się do newslettera, a link do nagrania otrzymasz w wiadomości.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Przyjemna praktyka na co dzień 🙂