Tekst dzięki uprzejmości Bartka Indygo www.universeoflight.xyz

Zgodzisz się chyba ze mną, że świat zaczyna coraz bardziej stawać na głowie (przebiegunowanie?). To, czego jesteśmy ostatnimi czasy świadkami zaczyna coraz bardziej przypominać swojego rodzaju tragi-komedię…

Z jednej strony kwarantanna oraz mnożące się chyba szybciej niż sam wirus teorie spiskowe związane z jego pochodzeniem, z drugiej wplecione w to wszystko 5G oraz próby połączenia go z wirusem, z trzeciej polityczne spory o wybory… a do tego kolejna porcja spisków i domysłów próbująca połączyć wszystkie te rzeczy razem…

Jak w tym wszystkim utrzymać wysoką wibrację?

Jak być ponad jednocześnie nie będąc totalnym ignorantem?

W jaki sposób zakotwiczać wyższe częstotliwości na poziomie fizycznym?

Odpowiedź jest bardzo prosta i już za chwilkę się nią z Tobą podzielę, jednak zanim to zrobię, chcę Ci przypomnieć o bardzo znanym koncepcie energetycznym – egregorach lub też mówiąc inaczej wahadłach.

Są to swojego rodzaju konstrukty energetyczne, które zasilane energią osób w nie zaangażowanych dążą do tego, by zdobyć jak najwięcej popleczników by móc egzystować dzięki ich energii.

Jednym ze sposobów utrzymania swojej wibracji jest po prostu nie zasilanie swoimi emocjami tego, co ściąga Cię w dół…

Egregory są jednak żądne energii i starają się pozyskać Twoją uwagę wszelkimi możliwymi sposobami… jak więc utrzymać swoją uważność na wodzy i nie kierować jej w ich stronę?

ZACZNIJ REALIZOWAĆ SWOJĄ PASJĘ!

Dokładnie tak. Każdy z nas przyszedł na ten świat z czymś wyjątkowym, z jakimś darem który może dać temu światu.

A właśnie teraz świat potrzebuje tych darów gdyż w nich właśnie kryje się wysoka wibracja związana z energią stwórcy (stwórca=ten który stwarza czyli powołuje do życia).

Sposobów ekspresji tej energii jest multum – to, jaka droga jest zgodna z Tobą wiesz tylko Ty!

Jeśli znasz już swoją drogę to najlepszy moment by zacząć nią kroczyć. Tańcz, śpiewaj, maluj, pisz książki, gotuj, buduj, projektuj, TWÓRZ! To najlepszy sposób na wysokie wibracje 🙂

Pamiętaj – nie daj się wciągać w iluzoryczne gierki egregorów, one istnieją tylko dzięki energii istot, które je zasilają.

Zacznij zasilać siebie. Zacznij zasilać świat jakiego pragniesz!

IDŹ ZA GŁOSEM SERCA

Serce posiada system nerwowy („mózg serca” jak kto woli), który umożliwia mu naukę, zapamiętywanie i podejmowania decyzji niezależnie od mózgu. Co więcej, liczne eksperymenty zademonstrowały, że sygnały które serce nieprzerwanie wysyła do mózgu wpływają na jego funkcję w zakresie postrzegania, poznania i przetwarzania emocji.

W dodatku poprzez rozległą sieć neuronów, serce komunikuje się – przekazuje informacje do mózgu, ciała oraz pól elektromagnetycznych. Wydaje się zatem, że to serce, a nie mózg pełni nadrzędną rolę w zarządzaniu organizmem.

A co, jeśli nie znasz swojej drogi?

Jeśli nie wiesz jaka jest Twoja droga lub cały czas kręcisz się w kółko zastanawiając się czy skręcić w lewo czy w prawo mam dla Ciebie świetną wiadomość!

Na platformie www.kursy.universeoflight.xyz jest już dostępny 3 tygodniowy kurs ‚Odkryj Swoją Drogę’ który pomoże Ci zidentyfikować Twoje potencjały, odkryć co możesz dać światu oraz zintegrować wyparte do cienia jakości. To wszystko razem tworzy strategię dzięki której wejdziesz w energię pasji i zaczniesz kroczyć w pełni zgodną z Tobą drogą!