Moim gościem na kanale Głęboka Świadomość TV była Gosia Luberda, z którą poruszyłyśmy temat potęgi kobiecego łona i głosu jako narzędzia duchowej transformacji.

 

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=sRAjQav9atM[/embedyt]

Gosia Luberda

Trenerka holistycznej pracy z ciałem i głosem, doula, Muzykoterapeutka w nurcie Nada Yoga i instruktorka Jogi Śmiechu. Od wielu lat prowadzi cykliczne kręgi i warsztaty rozwojowe dla kobiet “Głos Yoni” we Włoszech.

Pomaga kobietom w procesie rozpoznawania i przywracania sobie MOCY własnego GłOSU ( na wielu płaszczyznach komunikacji).

Pomaga kobietom w uwalnianiu ich własnej ekspresji i odkrywaniu własnego PIĘKNA poprzez przebudzanie świadomości ciała, własnej kobiecości, seksualności i kreatywności. Ukończyła Uniwersytet Ca’ Foscari w Wenecji na kierunku Technik Artystycznych i Widowisk Scenicznych (Tecniche artistiche e dello Spettacolo) oraz specjalizację w zakresie aktywnych i kreatywnych metod prowadzenia grup w nurcie Counseling Group w Instytucie Gestalt w Wenecji Mestre.

Na międzynarodowego Trenera Jogi Śmiechu szkoliła się u samego Richarda Romagnoli, ambasadora Jogi Śmiechu, TEDx Speaker i best – selling autora. Jej wieloletnią nauczycielką i ukochaną mentorką w obszarze języka ekspresji wokalnej i świadomej komunikacji jest pionierka pracy holistycznej z głosem w Polsce Olga Szwajgier, genialna śpiewacza i wieloletni pedagog Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.

Przez ponad 10 lat była asystentką, tłumaczką i organizatorką warsztatów wokalnych Olgi Szwajgier, promując tym samym holistyczną metodę pracy z głosem na terenie Włoch. Pasjonatka i praktykantka tantrycznej drogi Shakti i Terapeutycznej Mocy Uzdrawiających Mantr. Po 18 latach pracy we Włoszech wróciła do kraju by dzielić się swoimi doświadczeniami i odkryciami. Wierzy w uzdrawiającą moc medycyny dźwięku, pieśni i śmiechu.

Kontakt: + 48 604 182 693