LISTA FESTIWALI I WYDARZEŃ 2021

LISTA FESTIWALI ALTERNATYWNYCH 2021

FESTIWALE ROZWOJOWE W POLSCE 2021 – LISTA

Z każdym rokiem na mapie Polski pojawia się coraz więcej festiwali alternatywnych i rozwojowych. 

Z myślą o osobach, które uczestniczą w tego typu wydarzeniach, powstał pomysł stworzenia oficjalnej listy festiwali 2021 w Polsce. Na rozpisce znajdziecie także targi, kiermasze i inne ciekawe eventy.

Zobacz, gdzie warto być!

LEGENDA:

Na turkusowo – festiwale, gatheringi rozwojowe

Na pomarańczowo – targi, kiermasze

Na fioletowo – wydarzenia muzyczne, koncerty, eventy artystyczne


MAJ


ROŚLINY WEWNĘTRZNE: o różnych wysokościach i rozwijające się w różnych środowiskach, m.in.: kaktusy, sukulenty, rośliny tropikalne…i wiele innych

➡➡➡ Wydarzenie na FB: https://fb.me/e/UtIXBDHg


CZERWIEC


Fruta Maniana to spotkanie miłośników życia. Życia, które jest żywe, które tętni energią i które zaprasza aby się z nim zabawić.
HARMONOGRAM WYDARZENIA: TU
➡➡➡ Wydarzenie na FB: https://fb.me/e/2eeBO5SF8

,,Pozwól sobie na rozmowę z ciałem, aby odkryć siebie na nowo. Naszą intencją jest dać Tobie możliwości poznania metod, które wspierają w drodze głębszej świadomości oraz zdrowia. Z lekkością, otwartością i zrozumieniem, na jakim etapie swojej drogi jesteś.”

➡➡➡ Wydarzenie na FB: https://fb.me/e/3D46obXNH


LIPIEC


  • 16-18.07 / Festiwal Witariada / Tarczyn

Nasz Festiwal obfituje w wykłady, pokazy, zajęcia interaktywne, sportowe, warsztaty, koncerty, strefę zakupową, witariańską strefę gastronomiczną, wspólne ogniska, strefę dla dzieci.

Tematy, jakie poruszymy to: zdrowie, profilaktyka, żywienie, alternatywne metody uzdrawiania, posty okresowe i czasowe, leczenie dietą, Nowa Germańska Medycyna, rozwój duchowy i osobisty, ekologia, permakultura, epigenetyka, bliskość z naturą, słowiaństwo.

➡➡➡ Link do strony www: www.witariada.com

To największy w Polsce festiwal dotyczący dbania o siebie, ekologii, zrównoważonego rozwoju, życia w harmonii i zdrowiu ze sobą i otaczającym światem. Festiwal Wibracje to kilkutysięczna społeczność – pasjonatów życia, charakteryzująca się szczególnym poziomem świadomości. Otwartych, ciepłych, życzliwych – tworzą unikatową atmosferę tego wydarzenia.
➡➡➡ Wydarzenie na FB: https://fb.me/e/QVZbsIaq

W 1991 roku odbył się pierwszy festyn w Wolimierzu, który rozpoczął szalony rozwój artystyczno – ekologiczny Pogórza i Gór Izerskich. Dzisiaj jesteśmy potężną Rodziną, której Moc możecie spotkać na Ceremonii.

➡➡➡ Wydarzenie na FB: https://fb.me/e/435kpqvDm

Wydarzenie pełne muzyki, tańca, sztuki, pięknej energii i cudownych ludzi, które dzięki starannie przygotowanym dekoracjom przeniesie Was w zupełnie zaskakujący świat. Z jednej strony bliskość natury, z drugiej energia kosmosu, te dwie siły towarzyszyć Wam będą podczas tej niezwykłej podróży. ???


SIERPIEŃ


▪ VIII Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem ▪
✔ 3 dni
✔ 6 sal wykładowych i warsztatowych
✔ Ponad 50 prelegentów
✔ Blisko 100 wykładów i warsztatów

➡➡➡ Wydarzenie na FB: https://fb.me/e/LVoWhZoV

  • 22.08 – 29.08 / Joga Festiwal IX Górski Maraton Jogi w Wierchomli

120 H różnych rodzajów jogi do wyboru 15 H warsztatów i spotkań z ekspertami

Będą to wykłady, pokazy i warsztaty prowadzone przez najlepszych ekspertów w danej dziedzinie. Podczas tygodnia spotkań ze znakomitymi Gośćmi dowiesz się wielu nowych i przydatnych rzeczy na temat zdrowego stylu życia.

➡➡➡  Strona www wydarzenia: https://jogafestiwal.pl/

Festiwal Kocham Cię to przestrzeń, w której chcemy byś mógł przede wszystkim doświadczyć bezwarunkowej miłości do samego siebie, która jest kluczem do przeżywania miłości z drugim człowiekiem, a także do własnej kreatywności, spontaniczności i radości życia.

➡➡➡ Wydarzenie na FB: https://fb.me/e/1t0GEyWAW


WRZESIEŃ


Lista w trakcie budowy


PAŹDZIERNIK


Lista w trakcie budowy


LISTOPAD


Lista w trakcie budowy


GRUDZIEŃ


Lista w trakcie budowy


Jakiegoś wydarzenia brakuje na liście? Napisz na glebokaswiadomosc@gmail.com! Stwórzmy razem największy festiwalowy line-up w Polsce!