WŁOCHY OFICJALNIE OPUBLIKOWAŁY STATYSTYKI OFIAR WIRUSA

CZYTAJCIE, DZIWCIE SIĘ.. I CIESZCIE! Warto myśleć niezależnie i nie dać się zbiorowej panice. Wykorzystajmy ten czas na samorozwój i kultywowanie miłości w naszych sercach, aby pomóc Ziemi i Ziemianom przejść w nową erę.

Autorem poniższego tłumaczenia jest Alicja B. Aschmann

Dane z 19.3.20 (Süddeutsche Zeitung)

,,Istituto Superiore di Sanità, najwyższy włoski instytut zdrowia (ISS), przedstawił teraz badanie, w którym przeanalizował wszystkie dane kliniczne ofiar.

Pojawiły się następujące ustalenia i średnie wartości:

Średni wiek zmarłego wynosi 79,5 lat. Najwyraźniej najbardziej dotknięta jest grupa wiekowa od 80 do 89 lat.

Tylko pięć osób było w wieku poniżej 40 lat, z których wszystkie były chore przed zarażeniem wirusem.

70 procent ofiar to mężczyźni.

Tylko trzy osoby (0,8 procent) najwyraźniej zmarły wyłącznie „z powodu” koronawirusa – „bez „i” i „ale”, jak mówią Włosi. Wszyscy inni mieli przynajmniej jedną poważną chorobę.

Połowa miała trzy lub więcej chorób, z których najczęstszymi były: nadciśnienie, cukrzyca, rak, problemy z sercem i układem oddechowym.

Co następuje: Nawet we Włoszech, kraju najbardziej dotkniętym, wszyscy zdrowi ludzie naprawdę nie muszą się bać.

99,2% dotkniętych chorobą zmarło z powodu swoich „ starych” chorób i korony, ale nie z powodu korony. Tylko 0,8%, lub liczbowo 3 osoby, zmarło wyłącznie na skutek choroby Covid-19.

Zatem wiek nie jest żadnym powodem do niepokoju, musi dojść do wieku poważne choroby.

W przypadku tych wcześniej istniejących chorób można sobie bardzo dobrze pomóc, choć przede wszystkim za pomocą alternatywnych, uzupełniających metod i środków.”

link do oficjalnego, włoskiego źródła:

https://www.epicentro.iss.it/coronavirus/aggiornamenti

Co to tak naprawdę oznacza? Czy koronawirus nie jest taki groźny jak nam to wciskają media?

U większości zmarłych, u których WYKRYTO obecność wirusa, powodem śmierci był wirus + przewlekła choroba, na jaką cierpieli od jakiegoś czasu – ponad 80% osób, u których diagnozuje się wirusa zostaje wypisana do domów, chodzi o bezpośrednią przyczynę śmierci u pacjentach, którą rzekomo jest wirus.

Okazuje się, że sam w sobie wirus nie jest śmiertelny, śmiertelne jest jego połączenie z wyjątkowo złym stanem pacjenta. Kornonawirusy nie są zjawiskiem nowym, sytuacja wygląda tak ,,tragicznie”, ponieważ przed tą całą aferą NIE ROBIONO testów na koronawirusa!

Nie znano skali występowania tego zjawiska – czy ktoś z Was słyszał kiedyś o testach na koronawirusa?

Teraz nawet jak ktoś umrze na zawał, robi się mu test – wykrywa kornonawirusa i tym sposobem mamy kolejną ofiarę epidemii… Media podają ,,U ZMARŁEGO STWIERDZONO OBECNOŚĆ KORONAWIRUSA”, ,,ZMARŁY KOLEJNE OSOBY ZARAŻONE WIRUSEM” co nie znaczy – koronawirus go zabił. Takich przypadków jest niezwykle mało!

Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na komentarz polskiego uczonego, który wypowiedział się OFICJALNIE w programie TVN! To chyba najmądrzejsza wypowiedź jaka padła w telewizji od czasu rozpoczęcia tej szopki.

WYPOWIEDŹ TUTAJ: https://www.youtube.com/watch?v=IH3LqtivbAg&t=2s 

Oleje CBD

Dlaczego wybuchła epidemia i co to znaczy z duchowego punktu widzenia?

KARMICZNE, ENERGETYCZNE PRZYCZYNY POWSTANIA PANDEMII KORONAWIRUSA wg. Łazariewa: