reguly sciezki co to sa
Przekonania i słowa mają ogromną MOC kształtowania naszego życia. Słowa to wibracje, a często powtarzane, tak jak myśli, stają się naszymi przekonaniami. Przekonania to takie ramy, na których opiera się to, co kreujemy. Od rodzaju tych ram zależy jakość naszego życia. Reguły Ścieżki to zbiór naszych świadomie wybranych przekonań, które spisujemy w formie afirmacji, aby z pełną MOCĄ zdecydować o naszej rzeczywistości.

Co warto wiedzieć zanim spiszemy Reguły Ścieżki

To co uważamy za prawdę na temat nas samych i świata wpływa na to co się w naszym życiu dzieje. Jeśli często powtarzamy np. ,,Nikt mnie nie lubi, jestem beznadziejny” to tak też się dzieje w naszym otoczeniu i w naszym postrzeganiu siebie.

susz konopny cbd legalny susz legalna marihuana sklep
www.CannabisMed.pl – zyskaj rabat 5% wpisując kod: GS5

Jeśli jednak nasze przekonania są pozytywne i brzmią np. ,,Poradzę sobie z tym!”, ,,Mam siłę zmienić wszystko, a Wszechświat mnie wspiera” to tak też się dzieje. Dlatego warto dbać o higienę umysłu pod kątem tego co się regularnie powtarza. Przy czym nie popadajmy w paranoję. Nie każda myśl od razu obraca się w czyn, więc jeśli spontanicznie nasz umysł wyłapie jakąś negatywną opinię, to zamiast się tym przejmować, możemy od razu świadomie zmienić ją na inną, bardziej zgodną z naszym sercem. I tą wpierającą myśl powtarzać aż stanie się naszym przekonaniem.

Na takiej zasadzie działają Reguły Ścieżki, czyli nasze świadomie stworzone afirmacje, które chcemy, aby stały się podświadomymi przekonaniami.

To nasza podświadomość w bardzo dużym stopniu (znacznie większym niż umysł przetwarzający informacje tu i teraz, czyli świadoma część umysłu) określa zdarzenia w naszym życiu. 

Podświadomość jest jak komputer, do którego wgrywamy programy. Te programy, gdy byliśmy dziećmi, wgrywali nam rodzice a później szkoła. Na szczęście teraz możemy sami zdecydować, które programy chcemy pozostawić, a jakie wgrać. Regularne powtarzanie pewnych stwierdzeń, w skupieniu i z mocną intencją chęci, aby zamanifestowało się to w naszym życiu działa właśnie jak oprogramowanie, które instalujemy do swojej podświadomości.

Jak spisać swoje Reguły Ścieżki?

Dla nadania ważności temu co piszesz możesz wykorzystać wyjątkową papeterię lub osobny notes. Poświęć trochę uwagi na znalezienie takiej formy zapisu, która będzie miała dla Ciebie ważne znaczenie.

To Twoja własna ścieżka, więc może mieć tyle podpunktów ile zechcesz. Dla lepszego wpływu na podświadomość powinna mieć co najmniej 10 zasad. Podświadomość to solidna machina, zadbaj, żeby miała wystarczająco dużo zajęć, aby działać na Twoją korzyść.

Zastanów się nad tym co jest dla Ciebie najważniejsze, jakie są Twoje pragnienia, obawy, marzenia i wyzwania. Pomyśl o różnych obszarach życia, nie tylko duchowym. Reguły mogą tyczyć Twojej pracy, relacji międzyludzkich, zarobków, a także rozwoju świadomości/rozwoju duchowego.

Spisując je, warto na początku ustalić pewnego rodzaju regulamin, który może zawierać takie stwierdzenia jak:

Wszystko co czynię i co jest zawarte w regułach mojej ścieżki jest zgodne z celem mojej duszy i jest zasilane przez Źródło wszystkiego co jest.

Wszystkie moje Reguły pochodzą z przestrzeni mojego serca, ze sfery miłości do mojej własnej istoty oraz miłości do całego Wszechświata.

Jestem kreatorem swojego życia, moje szczere intencje pochodzą z serca i mają moc sprawczą.

Doświadczam wszystkiego w zaufaniu do Źródła/Nieskończoności/Boga/Mojego wyższego Ja (użyj dowolnego zapisu, taki który jest z Tobą spójny).

Wszystko co się wydarza i co chcę, aby się wydarzyło jest zgodne z najwyższą i najwspanialszą prawdą o mnie.

Wszystko o co proszę przyda się mi w imię miłości i nigdy nie krzywdzi innych.

Wszystko dzieje się zgodnie z prawami fizyki i Wszechświata, odbywa się w delikatny i naturalny dla mnie i dla Świata sposób (nie chcemy nieumyślnie wywołać jakiś anomalii).

Zaproś swoich sojuszników.

Jeśli pracujesz ze zwierzętami mocy, mistrzami, Archaniołami lub innymi pomocnymi Istotami zaproś ich energię do uczestnictwa w realizacji Twoich reguł. Wypisz swoich duchowych sprzymierzeńców i podziękuj im za wsparcie jakim Cię obdarzają. Możesz także zwrócić się bezpośrednio do Źródła, to w zasadzie wiele ułatwia i jest mniej skomplikowane. A o to w życiu chodzi, aby sobie ułatwiać.

Bezpieczeństwo i ochrona.

Zaznacz, że opisane przez Ciebie reguły są bezpieczne i chronione. Nie mogą Cię ograniczać, a mają służyć ku Twojemu rozwoju. Zaznaczamy, że negatywne energie są, ale nie mają na nas wpływu, nasze pole miłości neutralizuje wszystkie nieharmonijne wibracje.

Zasil przekonanie, że negatywne aspekty są częścią wszechświata, pozwalasz im się przydarzyć, ale nie utożsamiasz się z nimi dzięki czemu odbierasz im siłę wpływu na Ciebie. To tak jak zima – jeśli mamy ciepłą kurtkę to śmiało wychodzimy na zewnątrz nawet w najbardziej lodowaty dzień.

Przykładowe Reguły Ścieżki – zobacz jak je napisać

Oto kilka przykładowych reguł, możesz się nimi zainspirować przy tworzeniu swoich. Masz pełną dowolność.

Wszechświat mnie wspiera. Ludzie i zdarzenia pomagają mi się rozwijać w bezpiecznym i najkorzystniejszym dla mnie tempie. Wszystko mi służy.

Jestem kochana i akceptowana, bo sama siebie kocham i akceptuję.

Wszechświat pomaga mi realizować moje pasje. Poznaję osoby, z którymi wspólnie rozwijamy nasze talenty.

Jestem przestrzenią pozytywnych zdarzeń i zdrowia.

Prawdziwe są tylko moje intencje płynące z serca, mój umysł jest tylko moim narzędziem.

Wszechświat się mną opiekuje. Jestem całkowicie bezpieczna na mojej drodze samopoznania. Cieszę się swoim procesem, a iluzje ego

Wszystkie moje myśli i negatywne emocje, z którymi się utożsamiam trafiają bezpośrednio do Źródła, do pola miłości, gdzie zostają transformowane w najlepszą dla całego Wszechświata formę niewiedzy.

Mam prawo nie rozumieć wszystkiego, skupiam się na życiu na Ziemi w miłości i dobrobycie, tak aby osiągnąć pełnię swojego ludzkiego potencjału. Wszechświat wspiera mnie w tym procesie.

_____

Podsumuj całość stwierdzeniem ,,Taka jest moja wola, tak już jestem. Dziękuję i kocham.”

Czy można zmieniać swoje Reguły Ścieżki?

Zasada jest taka, że można dopisywać dowolną ilość reguł, jednak jeśli jakąś wykreślisz to ona i tak pozostaje zapisana w polu. Najlepiej kartkę z nieaktualną regułą po prostu spalić i poprosić ogień i Źródło o transformowanie energii w nową, neutralną.

Jak wzmocnić działanie Reguł Ścieżki?

Powtarzaj je często. Możesz np. czytać je na głos codziennie przed snem. Powtarzaj je jak afirmacje, im częściej tym lepiej. Ważna jest natomiast regularność – nowe programy muszą dotrzeć do podświadomości i się w niej zakorzenić. Daj sobie czas i obserwuj jak wszystko zaczyna z Tobą współgrać.

gleboka swiadomosc grupa