Wolność, szczęście i prawda – dlaczego robimy to co nas unieszczęśliwia?

Izabela Kaczmarska

Sporo mówimy o PRAWDZIE, ale… czym ta prawda jest? Co to znaczy żyć w zgodzie ze sobą, w prawdzie i w pełni szczęścia w każdej chwili?  Czy to w ogóle możliwe? Jak powinniśmy się odnieść do naszych emocji? Czy możemy im zaufać? Na te i inne pytania odpowiada Dominika Radwańska – Szalona, ale wolna

 

cannabismed olej cbd z lososiem
RABAT -5% Z KODEM ,,GS5”

Wolność, szczęście i prawda – dlaczego robimy to co nas unieszczęśliwia?

Wolne zwierzęta ani przez sekundę nie robią czegoś, czego nie chcą i co nie sprawia im teraz największej przyjemności. Nie zaciskają zębów po to, by w przyszłości uzyskać korzyść teraźniejszego wyrzeczenia.

Żyją chwilą i ufają w pełni Życiu, które stale się nimi opiekuje – nie rodzą się przecież w miejscach dla nich nieprzyjaznych, a w samym sercu raju, w którym wszystko jest dla nich odpowiednie i im służy.

Zwierzęta trzymane w niewoli nie żyją w pełni w zgodzie ze swoją naturą. Ograniczona wolność jest pierwszą przyczyną cierpienia i smutku, odbijającego się w ich oczach. Wtedy chorują i to je zabija.

Wolność jest esencją każdej żywej istoty. Ty jesteś wolny, nawet, jeśli wciąż wierzysz w pierwotne przekonania, które nosisz ze sobą zawsze i wszędzie – to one konstytuują ciebie-osobę-człowieka. Obudź się i otwórz oczy – jesteś dorosły!

Nikt nie ma już nad tobą władzy – chyba, że mu ją oddasz. Ale robić to tylko dlatego, że nie poddałeś w wątpliwość tego, co ci kiedyś wmówiono? To nie ma żadnego sensu.

Zapraszam do wysłuchania mojej rozmowy z Dominiką Radwańską, autorką książki Szalona, ale wolna!

Książka do nabycia na https://ksiazka.szalonaalewolna.pl/
Next Post

Nakarm swoje demony, a znikną! O tym czym są demony i dlaczego nie warto się ich bać

Nakarmić swoje demony. Brzmi przerażająco? No bo jak to, mam zasilać swojego przeciwnika karmiąc go? Zacznijmy od podstaw. Czym są demony? Dlaczego widzimy, czujemy lub śnimy o demonicznych bytach rodem z piekła? Dlaczego nękają nas zjawy, upiory, kudłate stwory? Dosłownie lub w przenośni. Niektórzy je widzą, inni czują. Każdy ich […]