dominika radwańska szalona ale wolna

Sporo mówimy o PRAWDZIE, ale… czym ta prawda jest? Co to znaczy żyć w zgodzie ze sobą, w prawdzie i w pełni szczęścia w każdej chwili?  Czy to w ogóle możliwe? Jak powinniśmy się odnieść do naszych emocji? Czy możemy im zaufać? Na te i inne pytania odpowiada Dominika Radwańska – Szalona, ale wolna

 

cannabismed olej cbd z lososiem
RABAT -5% Z KODEM ,,GS5”

Wolność, szczęście i prawda – dlaczego robimy to co nas unieszczęśliwia?

Wolne zwierzęta ani przez sekundę nie robią czegoś, czego nie chcą i co nie sprawia im teraz największej przyjemności. Nie zaciskają zębów po to, by w przyszłości uzyskać korzyść teraźniejszego wyrzeczenia.

Żyją chwilą i ufają w pełni Życiu, które stale się nimi opiekuje – nie rodzą się przecież w miejscach dla nich nieprzyjaznych, a w samym sercu raju, w którym wszystko jest dla nich odpowiednie i im służy.

Zwierzęta trzymane w niewoli nie żyją w pełni w zgodzie ze swoją naturą. Ograniczona wolność jest pierwszą przyczyną cierpienia i smutku, odbijającego się w ich oczach. Wtedy chorują i to je zabija.

Wolność jest esencją każdej żywej istoty. Ty jesteś wolny, nawet, jeśli wciąż wierzysz w pierwotne przekonania, które nosisz ze sobą zawsze i wszędzie – to one konstytuują ciebie-osobę-człowieka. Obudź się i otwórz oczy – jesteś dorosły!

Nikt nie ma już nad tobą władzy – chyba, że mu ją oddasz. Ale robić to tylko dlatego, że nie poddałeś w wątpliwość tego, co ci kiedyś wmówiono? To nie ma żadnego sensu.

Zapraszam do wysłuchania mojej rozmowy z Dominiką Radwańską, autorką książki Szalona, ale wolna!

Książka do nabycia na https://ksiazka.szalonaalewolna.pl/