szepty kniei ksiazka drzewa kopia (1) (1)

10 000 zł. Taki jest cel zbiórki w serwisie pomagam.pl, dzięki której Sebastian Czeremcha https://szeptykniei.wordpress.com/ będzie mógł wydać swoją pierwszą i bardzo wyjątkową książkę ,,Szepty Kniei”. Jeśli czujesz, że temat pracy z drzewami jest Ci bliski, zajrzyj na stronę www.pomagam.pl/szeptykniei.

 

O pracy z drzewami dowiesz się więcej z artykułu:

Dendroterapia, czyli praca z Drzewami – jak się z nimi komunikować? Przytulanie, rozmowy, wymiana energii

O autorze ,,Szepty Kniei”

,,Mam na imię Sebastian. Zakochany bez pamięci w dzikiej przyrodzie, jej cichy i pokorny obserwator. Od kiedy pamiętam, każdą wolną chwilę spędzałem pośród natury, w pobliskich lasach, polach, zadrzewieniach, nad jeziorami, stawami czy bagnami, słowem tam, gdzie nogi poniosły. Tam moje Ciało i Dusza czują się najlepiej. Obserwacja zwierząt, ich zachowań i zwyczajów, psot i trosk, długie godziny kontemplacji pośród szmerów i dźwięków przyrody stały się z czasem istotną częścią życia. Las natomiast drugim domem, do którego kiedy tylko mogę z radością zawsze wracam.”

sebastian czeremcha ksiazka
Sebastian Czeremcha – autor książki ,,Szepty Kniei”

O czym jest ta książka?

,,Drogi czytelniku,

Otrzymasz do swych rąk książkę wyjątkową. Dla mnie osobiście także. Razem z nią pragnę porwać Cię na magiczną wędrówkę po tajemniczym świecie ojczystej przyrody. Chcę podzielić się z Tobą całym zachwytem, pięknem, wszystkimi myślami i przeżyciami jakich doświadczyłem podczas moich wypraw. (…) Nie policzę już ile dni i nocy dane było mi tak spędzić. Obcowanie z naturą i pośród niej stało się moją miłością, którą właśnie pragnę z Tobą podzielić. Może rozkocha i Ciebie? Świat natury, pełen żywych, kolorowych, czujących istot jawi się jako pełen energii, czarownych zjawisk, których nie sposób dostrzec codziennym wzrokiem. I te cuda też pragnę przed Tobą objawić.

Przemówią tu nie tylko zwierzęta ze swymi historiami, ale też zaszumią prastare Drzewa Mocy z dawnymi gawędami. My posłuchamy o czym prawią. Świat, który ujrzysz i przeczytasz na tych kartach,może i czasem różnić się od tego, do jakiego przywykłeś. Moim marzeniem jest,abyś po lekturze tego tomu, także otworzył swego ducha na podobne doświadczenia.

To może Cię zainteresować:  Otwarto pierwszy w 100% ekologiczny salon kosmetyczny w Krakowie (także dla wegan)

One czynią nasze życie usłane tymi promieniami, które gdzieś w codzienności uległy zapomnieniu. Wierzę bowiem, że przy odrobinie czujnej uwagi, najzwyklejszy spacer stać się może niezapomnianą wyprawą po krainie baśni. Pragnę powierzyć Twojemu sercu, mój najdroższy skarb – szepty leśnej duszy, wspomniane i zapisane w tym powstającym pamiętniku.

susz konopny cbd legalny susz legalna marihuana sklep
www.CannabisMed.pl – zyskaj rabat 5% wpisując kod: GS5

Książka ta zmieni Twoje spojrzenie na naturę i otaczający nas świat. Odkryjesz w niej rzeczy, o jakie trudno w najbardziej magicznych snach. I choć to po prostu szepty uśmiechniętej duszy, wierzę, że ubogacą też Twoją, a może pomogą i jej rozwinąć skrzydła, spajając ducha w wyrażaniu siebie.

A nasi leśni bracia odetchną, darzeni będąc odtąd należnym im szacunkiem i wdzięcznością za wszystkie cuda jakimi nas obdarowują. Pomoże Ci ona stać się jednością z wszechotaczającą nas przyrodą, ofiarując jej głębsze zrozumienie. I ufam, że wraz z całą swą lekkością, radością, tudzież wesołą przygodą będzie powodem licznych kojących wzruszeń.”

* Zebrane środki w całości będą odkładane na pokrycie kosztów wydania książki, ze wszystkimi zobowiązaniami jakie objawią się w trakcie (druk, grafik, korekta, wysyłka)

Aktualny stan prac:

Wszystkie teksty w zasadzie są już gotowe. Potrzeba tylko korekty, i ułożenia ich w czytelną całość. To nie potrwa długo. Głównym hamulcem są koszta, stąd idea i pomysł zbiórki wspierającej to dzieło.  W książce znajdą się wszelkie powstałe dotychczas opowieści, relacje z czuwań pod księżycem, zapiski wrażeń, oraz fragmenty osobistych gawęd z drzewami.

Jak pomóc?

Zbiórka prowadzona jest w serwisie www.pomagam.pl, dokładnie pod tym adresem: https://pomagam.pl/szeptykniei

Bonusy dla hojnych darczyńców:

Najbardziej hojni Darczyńcy, będą mieli możliwość bezpłatnego skorzystania z uczestnictwa w Księżycowych Wędrówkach. Jak one przebiegają i na czym to polega, można zapoznać się w poniższym linku: szeptykniei.wordpress.com/ksiezycowe…
Drugim darem od serca i przyjaznych Drzew, będzie osobiste przesłanie od Drzew Mocy, wraz ze wszelkimi wskazówkami, jakich zapragną nam udzielić. Jak wyglądają takie przekazy, można poczytać sobie tutaj: szeptykniei.wordpress.com/przeslania…

gleboka swiadomosc grupa
Poziel się swoimi doświadczeniami!