szepty kniei ksiazka drzewa kopia (1) (1)

10 000 zł. Taki jest cel zbiórki w serwisie pomagam.pl, dzięki której Sebastian Czeremcha https://szeptykniei.wordpress.com/ będzie mógł wydać swoją pierwszą i bardzo wyjątkową książkę ,,Szepty Kniei”. Jeśli czujesz, że temat pracy z drzewami jest Ci bliski, zajrzyj na stronę www.pomagam.pl/szeptykniei.

 

O pracy z drzewami dowiesz się więcej z artykułu:

Dendroterapia, czyli praca z Drzewami – jak się z nimi komunikować? Przytulanie, rozmowy, wymiana energii

O autorze ,,Szepty Kniei”

,,Mam na imię Sebastian. Zakochany bez pamięci w dzikiej przyrodzie, jej cichy i pokorny obserwator. Od kiedy pamiętam, każdą wolną chwilę spędzałem pośród natury, w pobliskich lasach, polach, zadrzewieniach, nad jeziorami, stawami czy bagnami, słowem tam, gdzie nogi poniosły. Tam moje Ciało i Dusza czują się najlepiej. Obserwacja zwierząt, ich zachowań i zwyczajów, psot i trosk, długie godziny kontemplacji pośród szmerów i dźwięków przyrody stały się z czasem istotną częścią życia. Las natomiast drugim domem, do którego kiedy tylko mogę z radością zawsze wracam.”

sebastian czeremcha ksiazka
Sebastian Czeremcha – autor książki ,,Szepty Kniei”

O czym jest ta książka?

,,Drogi czytelniku,

Otrzymasz do swych rąk książkę wyjątkową. Dla mnie osobiście także. Razem z nią pragnę porwać Cię na magiczną wędrówkę po tajemniczym świecie ojczystej przyrody. Chcę podzielić się z Tobą całym zachwytem, pięknem, wszystkimi myślami i przeżyciami jakich doświadczyłem podczas moich wypraw. (…) Nie policzę już ile dni i nocy dane było mi tak spędzić. Obcowanie z naturą i pośród niej stało się moją miłością, którą właśnie pragnę z Tobą podzielić. Może rozkocha i Ciebie? Świat natury, pełen żywych, kolorowych, czujących istot jawi się jako pełen energii, czarownych zjawisk, których nie sposób dostrzec codziennym wzrokiem. I te cuda też pragnę przed Tobą objawić.

Przemówią tu nie tylko zwierzęta ze swymi historiami, ale też zaszumią prastare Drzewa Mocy z dawnymi gawędami. My posłuchamy o czym prawią. Świat, który ujrzysz i przeczytasz na tych kartach,może i czasem różnić się od tego, do jakiego przywykłeś. Moim marzeniem jest,abyś po lekturze tego tomu, także otworzył swego ducha na podobne doświadczenia.

One czynią nasze życie usłane tymi promieniami, które gdzieś w codzienności uległy zapomnieniu. Wierzę bowiem, że przy odrobinie czujnej uwagi, najzwyklejszy spacer stać się może niezapomnianą wyprawą po krainie baśni. Pragnę powierzyć Twojemu sercu, mój najdroższy skarb – szepty leśnej duszy, wspomniane i zapisane w tym powstającym pamiętniku.

susz konopny cbd legalny susz legalna marihuana sklep
www.CannabisMed.pl – zyskaj rabat 5% wpisując kod: GS5

Książka ta zmieni Twoje spojrzenie na naturę i otaczający nas świat. Odkryjesz w niej rzeczy, o jakie trudno w najbardziej magicznych snach. I choć to po prostu szepty uśmiechniętej duszy, wierzę, że ubogacą też Twoją, a może pomogą i jej rozwinąć skrzydła, spajając ducha w wyrażaniu siebie.

A nasi leśni bracia odetchną, darzeni będąc odtąd należnym im szacunkiem i wdzięcznością za wszystkie cuda jakimi nas obdarowują. Pomoże Ci ona stać się jednością z wszechotaczającą nas przyrodą, ofiarując jej głębsze zrozumienie. I ufam, że wraz z całą swą lekkością, radością, tudzież wesołą przygodą będzie powodem licznych kojących wzruszeń.”

* Zebrane środki w całości będą odkładane na pokrycie kosztów wydania książki, ze wszystkimi zobowiązaniami jakie objawią się w trakcie (druk, grafik, korekta, wysyłka)

Aktualny stan prac:

Wszystkie teksty w zasadzie są już gotowe. Potrzeba tylko korekty, i ułożenia ich w czytelną całość. To nie potrwa długo. Głównym hamulcem są koszta, stąd idea i pomysł zbiórki wspierającej to dzieło.  W książce znajdą się wszelkie powstałe dotychczas opowieści, relacje z czuwań pod księżycem, zapiski wrażeń, oraz fragmenty osobistych gawęd z drzewami.

Jak pomóc?

Zbiórka prowadzona jest w serwisie www.pomagam.pl, dokładnie pod tym adresem: https://pomagam.pl/szeptykniei

Bonusy dla hojnych darczyńców:

Najbardziej hojni Darczyńcy, będą mieli możliwość bezpłatnego skorzystania z uczestnictwa w Księżycowych Wędrówkach. Jak one przebiegają i na czym to polega, można zapoznać się w poniższym linku: szeptykniei.wordpress.com/ksiezycowe…
Drugim darem od serca i przyjaznych Drzew, będzie osobiste przesłanie od Drzew Mocy, wraz ze wszelkimi wskazówkami, jakich zapragną nam udzielić. Jak wyglądają takie przekazy, można poczytać sobie tutaj: szeptykniei.wordpress.com/przeslania…

gleboka swiadomosc grupa
Poziel się swoimi doświadczeniami!