co to sa liczby anielskie co to znaczy 11 11 (1)

Często dostrzegasz synchronizację liczb w Twoim otoczeniu? Patrzysz na zegarek w telefonie, a tam 09:09, 09 września? Jadący przed Tobą samochód ma rejestrację 1111? To nie przypadki, w ten sposób Wszechświat do Ciebie przemawia! Zobacz o co chodzi.

Co to są liczby Anielskie?

Anioły to energetyczne istoty, które są czymś w rodzaju pośredników pomiędzy człowiekiem, a Źródłem/Bogiem/Wszechświatem (rozważania na temat tego czy w obecnych czasach potrzebujemy korzystać z ich pomocy zostawiam na osobny artykuł).

Wszechświat regularnie komunikuje się z nami poprzez różnego rodzaju symbole i zdarzenia. Są nimi także ciągi liczb i synchronizacje, które osoby rozwijające swoją świadomość często dostrzegają.

CO TO SA LICZBY ANIELSKIE
Przypadek? Niekoniecznie

Liczby te znane są jako liczby Anielskie i uważa się, że są one podsyłane nam jako drogowskazy przez naszych opiekunów. Poszczególne liczby znaczą co innego, choć niezależnie od tego, jaki układ tych liczb widzimy to sam fakt ich zauważenia oznacza, że MASZ WSPARCIE!

Co ciekawe, pisząc ten artykuł dostałam mega mocny przekaz 22 444444  – jest MOC!

Co oznaczają liczby Anielskie?

Liczby anielskie działają a na zasadzie przypominajki ,,Hej, nie jesteś sam! Jesteś pod dobrą opieką!”. Pod różnymi liczbami kryją się nieco inne wskazówki, odnośnie tego jakie działania podjąć w obecnej sytuacji. Jeśli chcesz lepiej interpretować to co Wszechświat Ci komunikuje zapoznaj się ze znaczeniem poszczególnych liczb.

Jeśli myślisz o czymś i nagle Twój wzrok zatrzymuje się na jakiejś cyfrze to to jest właśnie wskazówka odnośnie tematu Twoich rozważań. Możesz dostrzec 1 liczbę lub ich powielenie (11:11, 09.09.09, 22:22, 444, 33 itd.). Im więcej liczb w jednym ciągu tym większe znaczenie przesłania, to taki ,,anielski krzyk” w Twoją stronę.

Liczba Anielska 1

To idealny początek do rozpoczęcia działań! To zachęta do działania i śmiałych kroków. Wszystko dzieje się jak najlepiej, a Ty realizujesz swoje marzenia. Działaj intesywnie, ciesz się i kreuj. 1 przypomina także, że Twoje myśli tworzą rzeczywistość, więc wybieraj je mądrze. Myśl pozytywnie, a Twoje cele i marzenia się zrealizują.

Numer 1 zachęca cię do szukania nowych początków, możliwości i projektów z pozytywnym i optymistycznym nastawieniem, ponieważ pojawiają się one w twoim życiu z bardzo dobrego powodu. Nie pozwól, aby lęki, wątpliwości lub obawy powstrzymywały was od życia i służenia waszemu Boskiemu celowi życia i misji duszy. Anioł numer 1 zachęca również do podejmowania wyzwań z całkowitą wiarą i zaufaniem do siebie i Uniwersalnych Energii.

11:11 to chyba najbardziej dosadny sposób w jaki Anioły chcą Ci przekazać, że masz wsparcie i jesteś na dobrej drodze. Jesteś kreatorem swojej rzeczywistości!

Liczba Anielska 2

2 to wsparcie i otucha. Nawet jeśli doświadczasz trudności to pamiętaj, że wszystko dzieje się tak jak powinno, a Ty jesteś bezpieczny. Wszechświat działa na Twoją korzyść. Zaufaj, odpuść opór, pozwól rzeczom się zadziać. Wszystko jest dobrze. Dwójka związana jest ze służbą, harmonią, dobrem, mądrością, zrozumieniem, wrażliwością, intuicją oraz pełnieniem życiowej misji.

2 rezonuje z wibracjami i atrybutami służby i obowiązku, równowagi i harmonii, zdolności adaptacyjnych i dyplomacji, współpracy i rozważań, otwartości i miłość.

Numer 2 odnosi się również do związków i relacji, intuicji i wglądu, wiary i zaufania oraz twojego Boskiego życia celu i misji duszy.

Numer 2 jest przesłaniem, aby mieć odwagę, wiarę i zaufanie do aniołów i Uniwersalnych Energii, ponieważ odpowiedzi na wasze modlitwy manifestują się za was, chociaż może to jeszcze nie być oczywiste. Może to być próba twojej cierpliwości, ale bądź pewien, że wszystko przyjdzie w odpowiednim czasie.

Numer 2 może być również przesłaniem, aby okazywać współczucie, dyplomację, rozwagę i zdolność adaptacji, gdy z pasją służycie innym w codziennym życiu. Wasze anioły zachęcają was do realizacji waszego życiowego celu i misji duszy z wiarą i ufnością w Boskość. 2 zachęca cię również do bycia dyplomatycznym, współpracującym i kochającym w relacjach z innymi.

Liczba Anielska 3

3 czyli Umysł, Ciało, Duch lub Duch. Trójka to symbol wszystkiego co jest. Nigdy nie jesteśmy sami, nie jesteśmy w oddzieleniu. Zawsze otacza nas Źródło. Wystarczy, że się zwrócimy w stronę nieskończoności, a poczujemy optymizm, radość, wzrost energii. Liczba 3, Święta Trójca. Nie zapominaj o swoim ciele, dbaj o higienę umysłu, pamiętaj o tym, że na pewnych poziomach jesteś jednością ze Światem. Stwórca zna Twoje pragnienia, a Wszechświat pomaga Ci je realizować. Trójka to manifestacja pragnień!

Numer 1 jest przypomnieniem od Aniołów, że wszyscy jesteśmy połączeni i wszyscy jesteśmy związani naszymi myślami. Anioł Numer 1 prosi was, abyście byli świadomi swoich myśli i skupili się na pragnieniach waszego prawdziwego serca, aby mogli oni pozytywnie przejawiać wasze pragnienia w waszym życiu. Nie skupiaj się na swoich lękach i tym, czego nie chcesz, ponieważ mogą się one również zamanifestować. 1 zachęca Cię do szukania nowych początków, możliwości i projektów z pozytywnym i optymistycznym nastawieniem, ponieważ pojawiają się one w twoim życiu z bardzo dobrego powodu.

Twoi aniołowie chcą, abyś osiągnął i osiągnął pożądane cele i aspiracje, więc nie wahaj się podejmować pozytywnych kroków i dążyć do przodu. Nie pozwólcie, aby lęki, wątpliwości lub obawy powstrzymywały was od życia i służenia waszemu Boskiemu celowi życia i misji duszy. Numer 1 zachęca również do podejmowania wyzwań z całkowitą wiarą i zaufaniem do siebie i Uniwersalnych Energii.

Liczba Anielska 4

4 przypomina o dobrej organizacji, cierpliwości, zaangażowaniu, lojalności i determinacji. Czwórka przypomina też, że nie musisz zawsze wszystkiego robić sam. Proś, a będzie Ci dane! Otwórz się na pomoc i wsparcie.

Numer 4 reprezentuje również naszą pasję i motywację oraz zachęca nas do harmonijnej, ale starannej pracy, aby osiągnąć nasze cele i aspiracje. Liczba 4 jest liczbą, która reprezentuje cztery elementy Powietrza, Ognia, Wody i Ziemi oraz cztery święte kierunki, Północ, Południe, Wschód i Zachód. Liczba 4 również rezonuje z energiami Archaniołów.

Numer 4 jest wskazówką, że twoje anioły oferują Ci miłość, wsparcie, zachętę i wewnętrzną siłę, umożliwiając ci robienie tego, co musisz. To osiąganie celów z należytą starannością i biegłością. Kiedy podejmujesz pozytywne działania w kierunku swoich najwyższych intencji, aspiracji i celów, Wszechświat działa na twoją korzyść i pomaga ci stworzyć solidne fundamenty i posuwa cię naprzód.

Zaufaj, że posiadasz wszystkie umiejętności, talenty i zdolności do pokonywania wszelkich przeszkód i osiągania najwyższych aspiracji. 4 zachęca również do odpowiedniego przygotowania planów i uruchomienia systemu organizacji, pilnowania porządku w biężącychl sprawach, abyś mógł osiągnąć swoje cele i aspiracje.

Liczba Anielska 5

Numer 5 rezonuje z wpływami i atrybutami osobistej wolności, niekonwencjonalności, indywidualizmu, braku przywiązania, zmiany, doświadczeń życiowych zdobytych dzięki doświadczeniu, różnorodności, zdolności adaptacji i wszechstronności, zaradności, motywacji, postępu, aktywności, doświadczenia.

5 zapowiada zmianę. Często widzimy ją, gdy rozpoczynamy nowe przedsięwzięcia, realizację nowych celów lub rozpoczęcie nowego etapu w życiu. To także przypomnienie, że warto zerwać z przeszłością. Idzie nowe, zrób na to miejsce! Teraz skup się na planowaniu, organizacji swojego życia, zweryfikuj swoje cele życiowe.

Aniołowie proszą, aby patrzeć na te zmiany z optymistycznym i pozytywnym nastawieniem, ponieważ mają one przynieść wiele długoterminowych korzyści. Pamiętaj, aby być wdzięcznym za pomyślne okazje, które przed tobą stoją. Kiedy pojawi się Anioł Numer 5, jest to wiadomość o twoim zdrowiu i samopoczuciu. Wasze anioły pomagają wam dokonywać pozytywnych, zdrowych wyborów dotyczących stylu życia i zmian, które poprawią i przyniosą wam wiele korzyści; fizycznie, psychicznie, emocjonalnie i duchowo.

www.CannabisMed.pl – zyskaj rabat 5% wpisując kod: GS5
www.CannabisMed.pl – zyskaj rabat 5% wpisując kod: GS5

Liczba Anielska 6

6 niesie przesłanie aniołów, aby zachować równowagę między waszymi materialnymi celami i aspiracjami, a waszą duchową wewnętrzną jaźnią. Szanuj siebie i innych, biorąc odpowiedzialność za swoje życie i bądź uczciwy i uczciwy we wszystkich swoich kontaktach. Bądźcie wdzięczni za to, co już macie, ponieważ postawa wdzięczności zachęca do dalszej pozytywnej obfitości w waszym życiu.

Kiedy pojawia się 6, mówi to o zdolności wykorzystania intelektu do osiągnięcia pozytywnych rezultatów w twoim życiu. Bądź otwarty na anielskie znaki i sygnały, zachowuj pozytywne nastawienie i ufaj, że pojawią się możliwości, które pozwolą ci zaspokoić twoje potrzeby materialne i finansowe. Ufajcie, że wszystko będzie zapewnione, gdy będziecie dbać o siebie i innych oraz służyć im i realizować swój Boski cel życiowy oraz misję duszy. Numer 6 zachęca was do kochania, dbania i pielęgnowania siebie i innych.

Liczba Anielska 7

Siódemka to symbol szczęścia. Nowe możliwości i nowe ścieżki mogą pojawić się teraz w Twoim życiu, otwórz się na to co najlepsze! To już jest w drodze do Ciebie. 7 oznacza także wzrost energii i dostrojenie się do wyższego poziomu świadomości. To liczba wewnętrznej mądrości i rozwoju duchowego.

Numer 7 sugeruje, abyś szukał dalszego rozwoju swojej osobistej duchowości i zachęcał innych do robienia tego samego. 7 mówi o uczeniu się nowych umiejętności, słuchaniu własnej wewnętrznej wiedzy i wychodzeniu ze strefy komfortu w celu dalszego rozwoju i postępu na wszystkich poziomach. Masz ważną misję duszy i cel życiowy, który polega na komunikowaniu się, nauczaniu i uzdrawianiu innych oraz służeniu ludzkości w sposób, który najbardziej ci odpowiada.

Siedem to zachęta do dawania innym pozytywnego przykładu i inspirowania ich do poszukiwania własnej pasji i celu w życiu. Numer 7 zachęca cię również do podjęcia duchowej praktyki, zawodu i / lub kariery lub służby opartej na sercu, jeśli masz na to ochotę.

Kiedy pojawia się 7, mówi o zdolności wykorzystania intelektu do osiągnięcia pozytywnych rezultatów w twoim życiu. Bądź otwarty na anielskie znaki i sygnały, zachowuj pozytywne nastawienie i ufaj, że pojawią się możliwości, które pozwolą ci zaspokoić twoje potrzeby materialne i finansowe. 7 zachęca do kochania, dbania i pielęgnowania siebie i innych.

Liczba Anielska 8

Ta liczba to sukces i bogactwo będące wynikiem wypełniania Twojego powołania. Jeśli wchodzisz na ścieżkę serca i zaczynasz robić to co dyktuje Ci serce, a nie umysł, to bardzo prawdopodobne, że będziesz dostrzegał tą właśnie liczbę. To także przypomnienie, że bogactwo jest dla każdego i że warto być na nie otwartym i go wyczekiwać w różnych formach: miłość, pieniądze, kariera, zdrowie.

8 przynosi podnoszące na duchu przesłanie zachęty od twoich aniołów, opowiadające o osiągnięciach, sukcesach, dążeniu do przodu, postępach i osiągnięciach. Jest to przesłanie, by pozostać optymistą i słuchać intuicji i wewnętrznego przewodnictwa, gdy masz pozytywne oczekiwania i myśli o pozytywnej obfitości we wszystkich jej formach. Ustaw solidne fundamenty dla siebie i swoich bliskich, ponieważ zapewni to przyszły dobrobyt. Wszechświat i twoje anioły zawsze będą cię wspierać, ale Twoim obowiązkiem jest zapewnić, abyś włożył odpowiednią pracę i wysiłek, kiedy i gdzie to konieczne.

Zachęcamy Cię do wykorzystania pełnego potencjału. Numer 8 przekazuje aniołom wiadomość, że obfitujecie w finansową obfitość, ponieważ pracowaliście sumiennie i inteligentnie, aby osiągnąć swoje cele i aspiracje, a wasze sprawiedliwe nagrody należą się Wam. Bądźcie wdzięczni za błogosławieństwa w waszym życiu i za tych, którzy dopiero nadejdą. Numer 8 mówi ci, abyś wkroczył w swoją osobistą moc, miał wiarę i zaufanie do własnych umiejętności, umiejętności i talentów oraz aby wykorzystał je do swojego najwyższego potencjału.

Liczba Anielska 9

Liczba 9 domyka cykl. To zakończenie pewnego etapu działań, domknięcie okresu w Twoim życiu, zwieńczenie działań. To znak, że pora na nowe.

Numer 9 jest znakiem aniołów, że wasza ścieżka życia i misja duszy wymagają służenia ludzkości poprzez wykorzystanie waszych naturalnych umiejętności i talentów.

9 sugeruje, że jesteś naturalnym lightworkerem i zachęca cię do szukania sposobów służenia innym w pozytywny, podnoszący na duchu sposób. Numer 9 może wskazywać, że nadszedł czas, aby zakończyć fazę, sytuację lub relację, które nie służą już Tobie w pozytywny sposób. Zapewnia, że na ich miejsce wkroczą „nowe” wkroczą w twoje życie, co poprawi twoje życie i styl życia na wiele sposobów. Przygotuj się już dziś, ponieważ jest wiele do zrobienia. Numer 9 zachęca do współczucia, troskliwości, dobroczynności i służenia innym oraz całej ludzkości i dawania innym pozytywnego przykładu.

Skomunikuj się z Aniołami

Jeśli świadomie chcesz już teraz nawiązać kontakt z Aniołami możesz to zrobić za pomocą kart lub nawet przez Internet. Możesz skorzystać ze strony, na której wyświetli Ci się Twoja wiadomość od Aniołów. Pomyśl o Twoim pytaniu i Twojej intencji – UWAGA, jasność przekazu zależy od Twojej intencji, pytaj o rzeczy związane z Tobą, które dzieją się teraz, poproś o wskazówki na obecną chwilę, o konkretne pomocne wytyczne co do podejmowanych działań. Możesz poprosić także o wskazanie obszaru w życiu, na którym powinieneś się teraz skupić. Niech Twoja intencja popłynie z serca i będzie szczera, wtedy przekaz będzie jasny. Intencja i dobre zadanie pytania to klucz do trafnej odpowiedzi.

Polecane stronki:

Karty Anielskie: http://www.angelmessenger.net/free-angel-card-readings/message-from-your-angels-reading/ 

gleboka swiadomosc grupa
Poziel się swoimi doświadczeniami!