Wybierz symbol, który najbardziej Cię do siebie przyciąga

Który z tych symboli najbardziej Cię przyciąga? Wybierz ten, który od razu poczujesz, bez zbędnego analizowania. To ukryty przekaz od Twojej podświadomości, która w dużej mierze opiera się na świecie symboli i archetypów (stąd też nasze często symboliczne sny, które są przekazami od podświadomego umysłu).Afrykańskie symbole adinkra z plemienia Asante

Symbole afrykańskie znane jako adinkra są wszechobecne w Ghanie, pięknym zachodnioafrykańskim kraju nad Atlantykiem, położonym między Wybrzeżem Kości Słoniowej a Togo. Zdobią tkaniny i ściany, wykorzystuje się je w ceramice i logotypach, te tradycyjne symbole plemienia Asante można znaleźć wszędzie. Mogą być również używane do przekazywania wiadomości. od podświadomości / świata niematerialnego. 

Nazwa „Adinkra” prawdopodobnie pochodzi od słowa „Dinkra” z języka Akan/Twi, którym posługuje się plemię Ashanti. „Dinkra” oznacza: oddzielenie, odejście, pożegnanie. Symbole pełnią funkcję dekoracyjną, ale reprezentują także przedmioty, które zawierają sugestywne przesłania, które przekazują tradycyjną mądrość, aspekty życia lub środowiska. 

Zaczynamy, który symbol Cię woła?

Wybierz symbol, który najbardziej Cię do siebie przyciąga
Wybierz symbol, który najbardziej Cię do siebie przyciąga

Poznaj znaczenie swojego wyboru:

1. Harmonia – Symbol miłości, harmonii, wierności

Jesteś jednym z tych, którzy lubią przesadzać i wyolbrzymiać – to co dobre, co złe i wszystko pomiędzy. Masz tendencję do wchłaniania wszystkiego co dzieje się wokół ciebie i czasami możesz być zbyt samoświadomy. Nawet drobne wydarzenia mogą wywołać burzę emocji w twoim życiu, ale nie musi tak być.

Nie zachowuj wszystkiego dla siebie, nie trzymaj się kurczowo rzeczy i zdarzeń. Jednocześnie naucz się uspokajać, patrzeć na sprawy logicznie. Emocje nie są Twoim wrogiem, ale musisz zachować równowagę.

Jeśli wybrałeś symbol harmonii, to w najbliższej przyszłości coś pozytywnego, nad czym pracujesz, do czego dążysz dojdzie do skutku, ale najpierw musisz znaleźć równowagę.

susz konopny cbd legalny susz legalna marihuana sklep
www.CannabisMed.pl – zyskaj rabat 5% wpisując kod: GS5

 2. Sieć pająka – symbol mądrości, kreatywności i złożoności życia

Przygotuj się – nadchodzą poważne zmiany! W pewnym sensie wszystko w twoim życiu zacznie się od zera. Zbierz siły i skoncentruj całą swoją energię i siłę, aby skierować ją na siebie. Masz szansę dokonać kluczowych i korzystnych zmian w życiu.

Jedyne, co musisz zrobić, to porzucić stare, złe nawyki i przekonania!

Masz tendencję do bycia swoim największym wrogiem i nadszedł czas, aby przestał. Bądź swoim najlepszym przyjacielem, bratnią duszą, własną rodziną.

Uświadom sobie, że możesz to zrobić samodzielnie, a jedyną osobą stojącą na twojej drodze jest TY. Sieć pająka przypomina ci, że jesteś w stanie stworzyć życie, które chcesz.

3. Ochrona – symbol boskiej opieki

Miłość czeka na Ciebie – nieważne, czy pod postacią prawdziwej przyjaźni, czy romantycznego zaangażowanie. Twoje serce jest gotowe do dzielenia się miłością.

Zostałeś zraniony więcej niż jeden raz – byłeś samotny i oziębły, ale wszystko to wkrótce się skończy. Odnajdziesz szczęście.

Tymczasem daj swój uśmiech, miłość i troskę tym, którzy cię otaczają. To, co dajemy, na pewno do nas wróci.

Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, że coś dobrego lub ktoś czeka na Ciebie w tym życiu. Symbol ochrony przypomina, że ​​jesteś pod opieką, a wszystkie rzeczy, którymi się martwisz zostaną rozwiązane.

gleboka swiadomosc grupa
Poziel się swoimi doświadczeniami!