wyzwanie medytacja universe of light

W Twoim umyśle w ciągu doby pojawia się około 85 tysięcy myśli… Każda Twoja myśl to forma energii która w bezpośredni sposób wpływa na Ciebie i Twoje życie… Poznaj wyjątkowe techniki dzięki którym w końcu uda Ci się przejąć pełną kontrolę nad tym co pojawia się w Twojej głowie!

Wiele osób interesuje się medytacją, część nawet próbuje stosować ją w praktyce, jednak często z nikłymi, lub wręcz żadnymi efektami.

Dlaczego tak się dzieje? Dlatego, że brakuje im jasnych wskazówek co i jak robić, by osiągać stan tzw. całkowitej pustki w głowie, wchodzenie w rolę obserwatora swoich myśli, nie mówiąc już nawet o codziennej uważności która jest tu również niezwykle istotnym elementem.

spokojny umysl banner ksiazki (1)
Stały rabat -5% na zakupy w sklepie www.spokojnyumysl.pl z kodem rabatowym ,,spokojna-swiadomosc-19”

Wyzwanie Medytacja – o co chodzi?

Dołącz do Wyzwania Medytacja by otrzymać BEZPŁATNE materiały (pliki .mp3 z medytacjami prowadzonymi, oraz specjalną medytacyjną checklistę) a także wziąć udział w spotkaniach na żywo podczas których poznasz tajniki tego jak pracować ze swoim umysłem by przynosiło to namacalne efekty w Twoim codziennym życiu.

Każda Twoja myśl jest formą energii która stwarza. Wyobraź sobie jak dużo uda Ci się osiągnąć, gdy wszystkie swoje myśli skierujesz w pożądanym kierunku

Zarejestruj się pod tym linkiem!

http://bit.ly/wyzwanie-medytacja-edycja-ii

________________________

Partnerem działu ,,umysł i ciało” jest sklep z akcesoriami do jogi, aromaterapii, ziołami, kosmetykami naturalnymi i więcej! www.spokojnyumysl.pl

Spokojny_umysl_logo-07

gleboka swiadomosc grupa
Poziel się swoimi doświadczeniami!