Zioła i odżywianie: Jak zachować młodość i żyć bez chorób? Nina i Damian Bojarscy

Izabela Kaczmarska

Wykład nagrany podczas festiwalu States of Mind w Krakowie dnia 10.11.2019.

Wykład na temat ziół, naturalnych leków ziołowych i ich zastosowań. To idealny wstęp do ziołolecznictwa dla tych, którzy chcą wprowadzić do swojej apteczki kilka zmian.

Prowadzący: Nina i Damian Bojarscy, autorzy książki ,,Piękni z Natury” oraz założyciele fundacji Zdrowi z Natury www.fundacjazdrowiznatury.pl.

Zdrowi z natury – kiedyś otyli, dziś pełni energii do życia

Nina i Damian Bojarscy – prowadzący Bieszczadzką Fundację „Zdrowi z Natury” oraz właściciele marki Nineczka Majóweczka – Kosmetyki z serca Bieszczad. Kiedyś para schorowanych ludzi z otyłością kliniczną, cukrzycą, stanem przed zawałowym i wszelkimi możliwymi alergiami.

Dziś osoby zdrowe – zdrowe z natury. Podczas wykładu opowiedzieli o swojej drodze do zdrowia oraz o ziołach i ich cudownym działaniu. Dowiecie się wszystkiego o chemicznej żywności, pszenicy, glutenie, cholesterolu, stanie zapalnym, cukrze, tłuszczach i ziołach.

Olej CBD opinie
www.CannabisMed.pl – zyskaj rabat 5% wpisując kod: GS5
Next Post

Wybierz 1 afrykański symbol i zobacz jaką niesie dla Ciebie wskazówkę

Który z tych symboli najbardziej Cię przyciąga? Wybierz ten, który od razu poczujesz, bez zbędnego analizowania. To ukryty przekaz od Twojej podświadomości, która w dużej mierze opiera się na świecie symboli i archetypów (stąd też nasze często symboliczne sny, które są przekazami od podświadomego umysłu). Afrykańskie symbole adinkra z plemienia […]
Wybierz symbol, który najbardziej Cię do siebie przyciąga