Ekologiczne konfetti z liści! Gadżet na świadome przyjęcie

Izabela Kaczmarska

Toniemy w stertach zupełnie zbędnych, plastikowych przedmiotów. Jednym z nich jest… konfetti. Czyli kawałki tworzyw sztucznych lub papieru, którymi obsypujemy się, aby celebrować wyjątkowe okazje. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że te małe, dekoracyjne skrawki to po prostu niepotrzebny śmieć. Istnieją jednak lepsze rozwiązania!

Ekologiczne konfetti z liści

Na ten rewelacyjny pomysł trafiłam na profilu Green Dream Foundation, który zamieścił na swoim profilu taką oto inspirację:

ekologiczne konfetti

Do wykonania takiej dekoracji potrzebne nam są jedynie liście oraz dziurkacz. W kilka chwil możemy wykonać pomysłowy gadżet, który jest totalnie biodegradowalny. To super patent na ślub, Sylwester i inne okazje w duchu zero waste.

www.CannabisMed.pl – zyskaj rabat 5% wpisując kod: GS5
www.CannabisMed.pl – zyskaj rabat 5% wpisując kod: GS5

 

Next Post

Reguły Ścieżki - opisz jak ma wyglądać Twoje życie

Przekonania i słowa mają ogromną MOC kształtowania naszego życia. Słowa to wibracje, a często powtarzane, tak jak myśli, stają się naszymi przekonaniami. Przekonania to takie ramy, na których opiera się to, co kreujemy. Od rodzaju tych ram zależy jakość naszego życia. Reguły Ścieżki to zbiór naszych świadomie wybranych przekonań, które […]
reguly sciezki co to sa