Co możemy zrobić najlepszego, aby pomóc sobie oraz całej społeczności w transformacji świadomości?

Skupić się na WŁASNYM ROZWOJU i dążyć do wyjścia poza ego i do oświecenia. Uwaga skierowana do wewnątrz, a nie na zewnątrz. Czyli brak oceny innych, rządzących, prawa, odejście od krytycyzmu, wyzbycie się dumy, czy smutku.

Oświecenie i PRZEKRACZANIE POZIOMÓW ŚWIADOMOŚCI powinno stać się naszym głównym pragnieniem duszy.

Im bardziej skierujesz uwagę na swoje wnętrze i na swój własny, duchowy świat, zamiast na sytuację zewnętrzną, tym bardziej wpłyniesz na sytuację zewnętrzną.

Chodzi o zjawisko masy krytycznej w polu morficznym. Wystarczy bardzo niewielka ilość osób, które osiągną wyższe stany świadomości, aby świadomość tych osób rozświetliła są obecnością resztę populacji. Tego procesu nie da się zatrzymać.

W Polsce mamy 38 mln populację mieszkańców. MASA KRYTYCZNA osób, które wpływają na świadomość kolektywu to pierwiastek kwadratowy z 1% populacji. Jest to zatem 617.

TYLE OSÓB wystarczy, aby zapoczątkować falę niewyobrażalnie pięknych i MOCNYCH zmian!!! Kochani to już się dzieje  W roku 2014 78% globalnego społeczeństwa kalibrowało na poziomie poniżej 200, co oznacza, że nie odróżniali fałszu od prawdy. W tymże roku, jedynie 22% populacji było w stanie zrozumieć, czym jest PRAWDA, z czego jedynie 4% kalibrowało na poziomie 500 (miłość) bądź wyżej.

Wystarczyło te 22% osób, aby dokonał się po roku 1986 nagły skok ludzkiej świadomości do poziomu 207. Przed rokiem 1986 Ziemia kalibrowała na 197. Oznacza to, że JUŻ weszliśmy w obszar prawdy. (źródło: Oko w oko z jaźnią – D.Hawkins)

przyczyny chorob szamanizm

Im więcej jednostek przeniesie się do wyższego poziomu świadomości, tym pociągnie to za sobą kolejne jednostki, które wskutek oddziaływania pola morficznego także rozpoczną ten proces. Jako kolektyw jesteśmy obecnie na poziomie ODWAGA.

Warto zauważyć, że kolejne poziomy cechują się większą mocą, czyli np. 5 osób na poziomie 500, ma MOC większą niż np. 100 000 osób na poziomie lęku. Wyższe pola świadomości są znacznie potężniejsze. PRAWDA zaczyna się od poziomu 200. Wszystko co jest poniżej to NIEPRAWDA, UŁUDA, UMYSŁ EGOTYCZNY.

Uwaga do wewnątrz, przeroczenie iluzji czasu i ego, a energie duchowe i wyższe pola aktraktorowe zaczną same działać.

Odsyłam do książek Daivda Hawkinsa oraz do poniższego wykładu, w którym jest to zjawisko wyjaśnione. 

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=4u37hGk3Ipg[/embedyt]