Więcej natury w domu – klimatyczne lampki z roślinami

Izabela Kaczmarska

Lampki stały się modnym elementem wystroju wnętrza. Nie ma co się dziwić,  zapalone o zmroku tworzą wyjątkowy klimat. Jak stworzyć go jeszcze więcej? Wykorzystać do tego suszone rośliny!

Na taki pomysł wpadła Olga Darczyńska, założycielka marki By Darczyńska With Love, która we wnętrzu lampek zamknęła między innymi suszone kwiaty, mech, ziarna kawy. Ten prosty trik daje niesamowite efekty,

Wyjątkowe lampki, które nie tylko służą jako źródło światła, ale również stanowią oryginalny element dekoracyjny. Wewnątrz żarówek znajdziecie między innymi suszone kwiaty, zioła, nasiona i mech.

by darczynska with love lampki z mchem (1)

by darczynska with love lawenda (1)

darczynska states of mind (1)

By Darczyńska With Love nie prowadzi jeszcze sklepu internetowego, ale stoisko z lampkami można spotkać na różnego rodzaju festiwalach i targach. Ja natrafiłam na to stoisko na festiwalu States of Mind w Krakowie. 

Olgę możecie znaleźć także na Instagramie www.instagram.com/by_darczynska_withlove_/

susz konopny cbd legalny susz legalna marihuana sklep
www.CannabisMed.pl – zyskaj rabat 5% wpisując kod: GS5
Next Post

Megalityczne struktury w Bułgarii - kto je stworzył?

Ślady minionej cywilizacji? Dzieło człowieka, natury, a może innych sił? Te niesamowite megality odkryto w Bułgarii! Megality, czyli starożytne obiekty z kamienia, kapliczki i ołtarze, dziwne struktury kamienne ze śladami możliwych przestarzałych cywilizacji, antropomorficzne i zoomorficzne ukształtowanie skał i tajemnicze formy.  Te formy skalne miały najprawdopodobniej ceremonialny, kultowy lub… nieznany […]
megality w bulgarii tajemnicze